POLECANE MIEJSCA WARTE UWAGI

POWAZNE RELACJE I ZWIĄZKI

Reklamy

BEZ ZABARWIENIA EROTYCZNEGO. DLA KAŻDEGO KTO SZUKA PRAWDZIWEGO ZWIĄZKU. NIE TYLKO PRZYGODY.

Be2 to jeden z najpopularniejszych oraz najdłużej działających na polskim rynku portali randkowych. Jest to typowo matrymonialny portal i powazne związki.

Strona działa dokładnie od 2004 roku i w chwili obecnej ma ponad 38 mln użytkowników na całym świecie. Portal Be2 przeznaczony jest przede wszystkim do osób, które poszukują poważnego związku, a nie krótkich, niezobowiązujących spotkań. Minus taki, ze od 30 r.z możliwa rejestracja.

Rejestracja na portalu Be2 jest bardzo prosta i szybka – wystarczy podać e-mail oraz hasło.

👉PRZEJDŹ DO PORTALU- KLIK TUTAJ👈

Reklamy

INTUICYJNY I UŁATWIAJĄCY NAM SZUKANIE ODPOWIEDNIEGO PARTNERA

Aby zaoszczędzić czas oraz znaleźć najbardziej odpowiedniego partnera, każdy użytkownik po rejestracji musi wypełnić profesjonalny test osobowości, dzięki któremu serwis szybko pomoże dopasować do nas potencjalnych partnerów o podobnym myśleniu i zainteresowaniach. Nie musimy więc tracić czasu na przeglądanie większości profilów pozostałych użytkowników, aby dowiedzieć się czy dana osoba jest do nas podobna.

Korzystanie z podstawowych usług portalu jest całkowicie darmowe, aby korzystać z dodatkowych opcji portalu należy wykupić członkostwo Premium – Cena za 3 miesiące członkostwa Premium wynosi około 150 zł. Do zalet portalu Be2 należy zaliczyć jak najbardziej atrakcyjną i przejrzystą grafikę, opcja przedstawienia partnerów na podstawie wyników testu psychologicznego, możliwość bezpłatnego wysyłania wiadomości do innych użytkowników, a także dodatkowa opcja tzw. gwarancja kontaktu (dopóki dany użytkownik nie nawiąże kontaktu przynajmniej z 10 potencjalnymi partnerami jego członkostwo będzie przedłużane bezpłatnie).

Sprawdzalam sama ten portal i naprawdę jest fajny i ciekawy także warto go sprawdzić. Bardzo polecam👍

👉PRZEJDZIE TUTAJ DO PORTALU I SKORZYSTAJ👈

ZAPRASZAM NA POWIĄZANE BLOGI:

Tatuaże porady

Na marginesie życia

Złote myśli

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *