POLECANE MIEJSCA WARTE UWAGI

eDARLING RECENZJA CZY TO DZIAŁA?

Reklamy

eDarling – Opinie, prezentacja, recenzja – PRZEŚWIETLAMY PORTALE RANDKOWE w 2019 roku!

edarling opinie i recenzja

eDarling – ,,portal dla singli z aspiracjami” – Reklamują twórcy

Serwis eDarling należy do ścisłej czołówki największych portali randkowych w Polsce pod względem liczby unikalnych zarejestrowanych i aktywnych użytkowników. Jego bezpośrednimi rywalami są marki takie jak Badoo czy Tinder. Portal prowadzony jest przez niemieckie przedsiębiorstwo Affinitas GmbH posiadające swoją siedzibę w Berlinie. eDarling posiada już ponad piętnaście milionów zarejestrowanych użytkowników z całego świata z czego prawie dwa i pół miliona z nich stanowią polacy. Na portalu rejestruje się średnio cztery tysiące nowych użytkowników z naszego kraju tygodniowo. Na rynek europejski serwis wszedł już w 2009 roku. W tym samym momencie naturalnie trafił on również do nas. eDarling opinie wzbudził różne, jednak już od ponad pięciu lat niezmiennie należy do pierwszej czwórki największych portali randkowych aktywnie działających w Polsce. Serwis funkcjonuje w: Polsce, Niemczech, Szwajcarii, Holandii, Szwecji, Włoszech, Hiszpanii, Rosji, Turcji, Rosji, Austrii, Meksyku, Czechach, Szwajcarii, Chile i Francji. Liczba państw ciągle rośnie.

PORTAL GODNY POLECENIA👍

Sposób działania portalu

Opinie użytkowników i recenzja na temat różnych portali randkowych.

Portal funkcjonuje na zasadach tak zwanego matchingu. Dopasowuje on do siebie partnerów na podstawie trzech wartości. Są to:

Reklamy

Osobiste preferencje – Takie jak np. palenie papierosów czy bardziej nocny tryb życia. Opcji jest naprawdę mnówstwo.

Dane demograficzne – Takie jak np. wiek, miejsce zamieszkania etc.

Portret psychologiczny profilu –  Użytkownicy jeśli chcą mogą wypełnić w portalu indywidualny test osobowości na podstawie, którego będą pokazywane im potem proponowane partnerki/partnerzy. Test ten sprawdza pięć czynników, są to: ugodowość, otwartość na doświadczenia, sumienność, ekstrawersja i neurotyczność. Wszystko po to, żeby dopasować nam jak najlepszą(pasującą do nas) partnerkę/partnera Na podstawie tych trzech przedstawionych powyżej wytycznych(dane demograficzne, portret psychologiczny, osobiste preferencje)użytkownicy którzy powinni do nas pasować zostają przedstawieni jako proponowani partnerzy. System ten był prawdziwą nowością wśród wszystkich portali randkowych, jednak eDarling opinie miał na temat działania tego systemu rewelacyjne.

Portal oferuje klientom również usługę poznajcie się, która ma za zadanie jak najbardziej ułatwić ewentualnym partnerom(dopasowanym według wcześniej opisanego systemu) nawiązanie kontaktu. Według oficjalnych statystyk udostępnionych przez portal za pośrednictwem eDarling w ubiegłym roku średnio co pięć minut ktoś odnajdywał swoją drugą połówkę.

Nsprawęwde warto zajrzeć!❤

W powyższym poradniku osobom, zakładającym konto na portalu randkowym po raz pierwszy wyjaśniamy krok po kroku w jaki sposób najlepiej jest uzupełnić profil. Osoby bardziej doświadczone być może również znajdą tam coś dla siebie. Przebywając na serwisie eDarling wskazane jest regularne odświeżanie profilu. Wówczas ten portal randkowy sam będzie nam wysyłał informacje o nowym potencjalnym partnerze. W momencie, w którym portal znajdzie dla nas odpowiednie dopasowanie możemy sami obejrzeć profil drugiej osoby i podjąć ostateczną decyzję czy napisać pierwszą wiadomość czy nie. Serwis sam w sobie wydaje się dosyć spokojny i stonowany. Całkiem skutecznie tworzy on nam wirtualną, bezpieczną przestrzeń podczas przebywania w której możemy przeglądać profile i poszukiwać swojej drugiej połówki. Zdaniem większości użytkowników największym atutem i równocześnie głównym powodem wyboru tego portalu randkowego jest jego unikalny system parowania, o którym napisaliśmy już trochę powyżej.

Pozostałe funkcjonalność serwisu

portale randkowe w 2019 roku. eDarling opis portalu, działania, konto premium, cennik.

Znajdziemy tutaj standardowe instrumenty charakterystyczne dla każdego portalu randkowego takie jak np: Możliwość zaawansowanego wyszukiwania profili. Portal wyróżnia się jednak tym, że każdego dnia w zależności od danych profilu wysyła 3-7 dopasowań. Możesz Również przeglądać użytkowników, którzy odwiedzili Twój profil. Sprawdź kto jest Tobą zainteresowany 

Wady portalu eDarling opinie użytkowników, wersja premium

Na portalu można założyć bezpłatnie konto i korzystać z jego funkcjonalności, jednak zdecydowanie lepsze usługi są dostępne dla użytkowników premium. Użytkownicy premium mogą używać tak zwanego trybu incognito czy przeglądać zdjęcia wszystkich osób w najbliższej okolicy. Brak tych funkcjonalności w podstawowej, bezpłatnej wersji portalu jest jego zdecydowaną wadą. Odpowiedź na pytanie czy jest to wada zbyt poważna, żeby korzystać z portalu czy jednak pozostałe dostępne, darmowe funkcjonolności serwisu skutecznie to rekompensują pozostawiamy każdemu czytelnikowi z osobna do rozstrzygnięcia prywatnie. Naszym zdaniem najlepiej się samemu zarejestrować i przetestować portal. Sama rejestracja nic nie kosztuje, Nie musisz wykupywać premium(wówczas korzystanie z portalu jest całkowicie darmowe), a być może znajdziesz tam kogoś dla siebie.

Jak poderwać dziewczynę

Funkcjonalność: 8/10

Bezpieczeństwo: 10/10

Support: 9/10

Końcowa ocena redakcji: ​ 9/10

Przejdź na stronę – eDarling

ZAPRASZAM NA POLECANE BLOGI:

Na marginesie życia

Tatuaze poradnik

Wędkarstwo

Złote myśli

Zdjęcia oraz tekst ze strony www.lecimyzzyczeniami.pl SKUTECZNY PODRYW. POLECAM👍

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *